02163828650
Genel Bilgiler

Günlük hayattan ve şehir ortamından uzaklaşmak, istediğinizde, size eviniz yakınlığında dinlenme keyfi yaşatacak, denizin ve ada hayatının sakinliği ile sizi buluşturacak bir oteldir, Büyükada Hotel Prinkipos.

Büyükada'nın tüm özelliklerini yansıtan, size ve sevdiklerinize özel hizmet verecek 15 odasıyla sizi dinlenmeye ve eğlenmeye çağırıyor. Ekonomik, Standart ve Deluxe oda seçenekleri ve Sadece oda veya Oda Kahvaltı konaklayabileceğiniz şehre en yakın tatil beldelerindendir.

Modern ve şık odalarında; klima, minibar, oda servisi ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Dilerseniz sabahları lezzetli kahvaltı sunumundan yararlanabilir, gün içinde otele yakın mesafede yer alan pek çok restoran, kafe ve mağazada vakit geçirebilirsiniz.

0-6 Yaş Ücretsiz Extra yatak verilmemektedir.

Ekonomik Odalar (-1) de bulunur  Yüksek Pencereli Odadır.

Dilerseniz Akşam Yemeği hizmeti bulunmaktadır.

Şehir hatları vapurları ve yolcu motorları ile adaya ulaşabilirsiniz.

Vapur ve tekneler ile Büyükada’ya gidiş; Eminönü’nden yaklaşık 1 saat 15 dakika, Kabataş’tan 1 saat 30 dakika, Beşiktaş’tan 1 saat 45 dakika, Bostancı ve Kartal’dan ise 25-30 dakika sürüyor.

Motorlu tekneler şehir hatları vapurlarına göre biraz daha hızlı gidiyor ve adalara 10-15 dakika kadar daha önce varıyor.

Şehir Hatları vapurlarının aşağıda seferli ile BeşiktaşKabataşKadıköy ve Bostancı‘dan doğrudan Büyükada’ya gelmeniz mümkün.

Şehir hatları vapurlarının güncel ADALAR sefer ve saatlerini sehirhatlari.istanbul adresinden görebilirsiniz.

Mavi Marmara deniz motorları ile EminönüYeşilköyBeşiktaşKabataş ve Bostancı‘dan doğrudan Büyükada’ya gelmeniz mümkün Güncel sefer ve saatleri mavimarmara.net adresinden görebilirsiniz.